|
21 лютого 2016 року в Києві відбудеться "KMRC Snow Run" - зимовий кубок бігового клубу "KM running club", який відтепер стартує у новому форматі! За вікном зима, але вона не лякає справжніх любителів бігу. Морозного чи не дуже ранку 21 лютого пропонуємо всім бажаючим пробігти дистанції 10 і 5 км по доріжках Оболонської набережної.
![]() Черговий затишний старт, організований любителями бігу міста Києва. SNOW RUN - ми зігріємо Вас теплом наших сердець! Всі учасники, які дістануться фінішу, отримают пам'ятну медаль від організаторів змагань клубу KM running club! Початок об 11-00. Вікові групи у чоловіків та жінок: 18-29 років, 30-39 років, 40-49 років, 50-59 років, 60 та доросліші. Переможці пробігу на дистанціях 5км та 10км нагороджуються пам`ятними медалями та дипломами. Спеціальні призи чекають на учасників доросліше 70 років. Переможці в абсолютному заліку на дистанціях 5 та 10 км отримають спеціальні призи від партнера забігу компанії New Balance Ukraine - сертифікати на бігові кросівки! Також на переможців та учасників, які займуть 1-3 місце в абсолютному заліці чекають грошові нагороди. Організатори: KM running club i КП "Київський водний стадіон" за підтримки ФЛАК (федерації легкої атлетики міста Києва). Реєстрація - https://athletic-events.com/events/207 Деталі заходу на офіційній сторінці у ФБ - https://www.facebook.com/events/1146508372027569/ |


